Wczytuję dane...

Nowe jajka Wielkanocne w CentrumFlorysty.pl

Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc, a wraz z nią nadchodzi czas na przygotowywanie świątecznych dekoracji. Na nadchodzący sezon przygotowujemy dla Was bogatą ofertę nowości. Do tej pory w naszej ofercie mogliście znaleźć głównie jajka styropianowe. Jeżeli chodzi o jajka bazujemy na sprawdzonym towarze o bardzo dobrej jakości pochodzącym z polskiej produkcji.

Uwzględniając jednak wymogi rynku już w najbliższych tygodniach, na strony naszej hurtowni zagoszczą jajka importowane. Jajka, podobnie jak kule styropianowe z importu zbudowane są z większego granulatu od tego stosowanego w jajkach polskich, jednak będą zachęcały dużo niższą ceną. Dodatkowo, jeżeli chodzi o jajka wielkanocne w ostatnim tygodniu na prośbę naszych klientów wprowadziliśmy przezroczyste jajka akrylowe w dwóch rozmiarach. Jeszcze w tym tygodniu do oferty dołączą plastikowe wydmuszki w kolorach białym i naturalnym sprzedawane na wytłaczankach.

   

                       Jajka wielkanocne pastikowe w kolorze naturalnym  Wydmuszki wielkanocne, plastikowe jajka w kolorze białym

 

Jajka wielkanocne to niezastąpiony element dekoracyjny każdego koszyczka wielkanocnego. Sposobów na ich ozdobienie jest bardzo wiele zaczynając od tasiemek i bardzo popularnej ostatnimi czasy metody karczocha, przez decoupage, zdobienie cekinami, malowanie farbami na drucikach kreatywnych kończąc.

 

Jeżeli dekorowanie koszyczka ze święconką to dla Was za mało od dziś mamy dla Was jajka wielkanocne z prawdziwego zdarzenia. Do oferty dołącza jajo dinozaura. To monstrualnej wielkości jajko licząc od podstawy ma ponad 50cm wysokości. Takie jajo może być nie lada wyzwaniem dla techniki decoupage. A co powiecie na jajko dinozaura w tasiemce? Kilkanaście godzin zabawy gwarantowane.